Perus
 

HLK:N VALMENTAJAT KAUDELLA 2017-2018


Toiminnanjohtaja (Helsingin juniorivalmennusvastaava)

Juuso Jokinen, 050 546 1692, juuso.jokinen(a)hlk.fi

Kilpavalmennus ja Espoon valmennusasiat

Esa Kinnunen, 040 701 0673, esa.kinnunen(a)hlk.fi

Kilpavalmentajat

Sami Ikonen 044 511 1794 ( HLK TEAM), sami.ikonen(a)hlk.fi
Antti Laitinen 044 333 2687, antti.laitinen(a)hlk.fi

Minitennis -vastaava

Nicklas Hilska 040 742 0365, nicklas.hilska@hlk.fi

Miditennis -vastaava

Tuomas Jääskeläinen 044 302 0511, tuomas.jaaskelainen(a)hlk.fi

Aikuisvalmennusvastaava

Gabor Lovro 044-9880723, gabor.lovro(a)hlk.fi

Valmentajat

Mika Muilu
Mirek Lehecka
Leszek Sokolowski
Lauri Ståhlberg
Timo Koskivuori
Ahti Kalervo
Annina Ahti-Nurmenkari
Julius Lehmuskallio
James Kokko
Julius Pykälämäki
Eero Tuomola
Tuomas Juvakoski
Evgeniy Bukatin
Alina Karvinen
Helen Hakala
William Forsén
Astrea Hämäläinen
Dennis Arnold
Robert Castrén

Iltapäiväkerhon vastaava ohjaaja

Kaisa Laukkanen, 050 301 5089, kaisa.laukkanen(a)hlk.fi 

 

Seurassa tapahtuu
Ilmoittautuminen kauden 2017-2018 valmennusryhmiin Ilmoittautuminen kauden 2017-2018 valmennusryhmiin

Ilmoittautuminen kauden 2017-2018 ryhmiin on auki!

Lue lisää >>
Seuraa HLK:ta Facebookissa Seuraa HLK:ta Facebookissa

Sivuille pääset myös ilman tunnuksia.

Lue lisää >>
HLK:n seuravaatteet! HLK:n seuravaatteet!

Seuratuotteet nyt tilattavissa!

Lue lisää >>
Pikavalinnat
Kysy
Ilmoittaudu
Aikuiset
Juniorit
Minitennis
Leirit
Kerho
Tapahtumat
Kilpailut